Vzorované šaty

Výběru neodpovídá žádná položka.

Vzorované šaty jsou trendové

Mezi populární a trendy vzory patří květy, káro, proužky, tahy štětcem nebo zvířecí design. Záleží jen na Vás, jaký potisk přitáhne Vaše oči a upoutá pozornost okolí. Při výběru našeho outfitu ovšem musíme dbát na barevnou linii, která je právě v módě.

Květy na šatech oživí váš šatník

Květinky jsou velmi populárním vzorem a objevují v každé vyvzorované kolekci nejen letních šatů. Jsou nejen na textilu, ale najdeme je i na obuvi, kabelce a pásku, bižuterii. Klasikou jsou vzorované šaty, kde se objevuje vzor drobné kytičky. V nemalé míře se objevují i vzory s velkými abstraktními květinami. Velmi lákavě a nápaditě působí s drobnou kytkou v kombinaci s velkou. Ale platí, že jakmile si oblékneme šaty s květinovým vzorem, doplňky zvolíme jednobarevné, v případě, že je nemáme ve stejném designu. Mixování různých květinových vzorů na jednotlivých částech oblečení se vyvarujme.

Vzrované šaty se vzorem kostek nejsou fádní

Vzorované šaty se vzorem kostek jsou skutečná klasika. Ve vzoru kostek se objevují sukně, šaty, tuniky nejen z vlněného materiálu, ale z lehké bavlny. Kostku nalezneme i na transparentních materiálech, okořeněnou třpytem, tj. zlatou nebo stříbrnou. Jste-li do kostky zamilované, v tomto období si můžete pořídit i kostkované spodní prádlo, tenisky, kabelu nebo brýle.

Zvířecí motivy na šatech upoutají pozornost

Dalším typem vzorovaných šatů jsou zvířecí motivy. Zvířecí motivy vytlačují proužek, ale obecně mají méně příznivců. Se zvířecím motivem se musí opatrně, protože když se to s ním přežene, vypadá lacině a lascivně. Chceme-li zahalit celé tělo do tygřího nebo leopardího vzoru, musí k tomu být uzpůsobený účes, líčení i doplňky. Upřednostňuje se tygří, hadí, leopardí vzor před zebrou, žirafou, krávou.

Proužky a marine styl ideální pro letní šaty

Vzorované šaty doplněné proužky patří k námořnímu stylu a ležérní eleganci. Dá se říct, že vzor proužků a marine stylu je v každé sezonní kolekci zastoupen. Nejvíc se objevují modro-bílé nebo červeno-bílé kombinaci. Nejlépe vyniknou s jednobarevným materiálem a lze volit mezi variantami krátkých i dlouhých šatů. Proužky obvykle sluší každé na rozdíl od zvířecích motivů.

Ale ani puntíky, geometrické vzory, batika nebo tahy štětcem nejsou mimo hru. Je pěkné, když móda nabízí rozmanitost a můžeme se obléci podle toho, jak to cítíme, aniž bychom byly naprosto „out“. Žádný módní diktát, milé dámy, záleží na nás, pro jaké vzorované šaty vaše srdce zahoří.