Věrnostní program

Pro registrované klienty nabízíme zajímavé věrnostní slevy. Výše slev ve věrnostním programu je uvedená níže.

SilverÚčet SILVER je aktivován, pokud celkový součet všech realizovaných objednávek dosáhne hodnoty vyšší než 3 000 Kč. Po dosažení stanovené hodnoty je pro všechny další nákupy aktivována sleva 3 % ze základní ceny zboží.
GoldÚčet GOLD je aktivován, pokud celkový součet všech realizovaných objednávek dosáhne hodnoty vyšší než 6 000 Kč. Po dosažení stanovené hodnoty je pro všechny další nákupy aktivována sleva 5 % ze základní ceny zboží.
VIPÚčet VIP je aktivován, pokud celkový součet všech realizovaných objednávek dosáhne hodnoty vyšší než 10 000 Kč. Po dosažení stanovené hodnoty je pro všechny další nákupy aktivována sleva 10 % ze základní ceny zboží.

Podmínky věrnostního programu

  • Věrnostní program je určen výhradně pro registrované (odkaz na registraci) koncové zákazníky a jeho výhody lze čerpat pouze po přihlášení do klientského účtu.
  • Informace ohledně aktivace zvýhodněných účtů (SILVER, GOLD, VIP) vám bude zaslána na email. Po obdržení e-mailu se automaticky budou ve vašem účtu zobrazovat nižší ceny.
  • Hodnotu všech realizovaných objednávek najdete v klientském účtu v sekci „Moje obchody“. Díky registraci máte přehled nejen o realizovaných objednávkách, ale také o novinkách a slevách.
  • Do slev se započítávají pouze ceny zboží bez dopravného. Vyhrazujeme si právo na úpravy odměn a pravidel věrnostního programu.