Večerní šaty

Položky 112 z celkem 33

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Večerní šaty si vybírejte s předstihem

Chystáte se na večírek, ples nebo jinou společenskou událost a nevíte co na sebe? Výběr večerních šatů nenechávejte na poslední chvíli. S šaty byste se měla sžít, naučit se je nosit, pohybovat se v nich s grácií a znát jejich případná úskalí, jako je délka či hluboký výstřih.

Který model večerních šatů je nejlepší?

Model si vybírejte s ohledem na svou postavu. Pamatujte, že šaty snadno zdůrazní vaše přednosti a zakryjí nedostatky, ale platí to i naopak. Máte-li vystouplé bříško, vyhněte se flitrům a výšivkám v této oblasti stejně jako příliš upnutému střihu. Snažte se upoutat pozornost na tu část těla, se kterou jste spokojená.

Hluboký či žádný výstřih?

Mnoho žen se také potýká s nevhodně zvoleným výstřihem dekoltu právě u večerních šatů. Příliš hluboké výstřihy se úplně nehodí a působí spíše vulgárně než svůdně. To, co nosí modelky na přehlídkových molech, nemusí vždy slušet obdařeným ženám.

Jakou barvu plesových šatů vybrat?

Klasické večerní šaty by neměly ve skříni scházet. Dlouhé šaty zvýrazní vaše křivky a prodlouží vám opticky postavu. Na výběr máte z různých barev, počínaje elegantní černou a fialovou, konče barevným provedením a výraznými zdobnými prvky. Večerní šaty si oblečete na ples, do divadla nebo při jiné slavnostní příležitosti. Budete v nich vypadat neodolatelně.

Frčí dlouhá sukně a crop top

Nemusíte vždy mít na sobě nutně večerní šaty, v současné době je hodně trendy áčková sukně, kterou doplňuje vhodně zvolený crop top. Rozhodně ale nechte doma kostýmek nebo černé klasické kalhoty, tento dress code raději využijte pouze do práce nebo jiné přiležitosti.