Krátké šaty

Položky 112 z celkem 45

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Krátké šaty pro sebevědomé ženy

Jestli existuje něco, co by ve Vašem letním šatníku mělo zabírat nejvíce místa, tak to jsou stoprocentně krátké šaty. Krátké letní šaty jsou velmi univerzálním kouskem oblečení, kromě své úžasné vzdušnosti, nabízejí veliké pohodlí a vytvářejí velmi příjemný vzhled.

Nepřeberné množství druhů a vzorů krátkých šatů

Krátké šaty jsou k dostání v mnoha variantách, v jejich nabídce je nepřeberné množství střihů, různých délek sukní či rukávů. Právě díky jejich mnoha variacím se hodí na každý typ postavy, stačí pouze vybrat ty správně padnoucí.

V jednoduchosti šatů je krása

Krátké ššaty se nesou především ve znaku jednoduchosti, heslem je, že by krátké šaty měly zaujmout především svým střihem. V poslední době je velmi oblíbený střih se sukní do „A“ a s mírně spadlými širšími ramínky. V módě jsou pochopitelně i klasické střihy typu charleston nebo slavný střih Coco Chanel.

Široká škála barev nejen krátkých šatů

Co se týče barev, tak těch je opravdu mnoho, velmi populární jsou barvy, jako je khaki, vínově rudá, světle růžová nebo starorůžová a samozřejmě pleťová barva. Klasické nestárnoucí barvy, typu černá a bílá, jsou také velmi vkusné.

K šatům lodičky nebo balerínky?

Ke krátkým šatům bychom Vám doporučili boty na vysokém podpatku nebo baleríny jakékoliv barvy. Jako doplňky se hodí především jednoduché šperky ve stříbrné barvě, velmi oblíbené jsou nejrůznější hubené prstýnky, které se hodí např. k větším náušnicím. A pokud Vám bude při letních večerech chladněji, tak si k šatům nezapomeňte vzít sáčko nebo lehký trenčkot.