Propínací šaty

Výběru neodpovídá žádná položka.

Propínací šaty jsou rafinované a přitažlivé

Propínací šaty jsou důležitou a nedílnou součástí vašeho šatníku. Jsou jako stvořené pro naše tvary, jednoduše spojují absolutní eleganci s ženskou přirozeností, hravým půvabem a přitažlivostí. Jednoduché klasické propínací šaty, rafinovaně propínací šaty s potiskem nebo extravagantní celkové propínací šaty – ženy nosí šaty při zcela mimořádných příležitostech, ale také ve všedních dnech. Propínací šaty představují svobodu: dovolují nám ukázat se tak, jak se cítíme, ukázat se nově. A především svobodu být každý den jiná a vypadat stále výborně.

Propínací šaty znamenají eleganci v práci i ve volném čase

Dámské propínací šaty, které si obléknete do práce z vás udělají jedinečnou ženu. Práce v kanceláři si žádá klasický formální vzhled jemných propínacích šatů. Docílíte tímto komfort a ležérní eleganci. Propínací dámské šaty mohou být vyrobeny z mnoha materiálů. Strečové propínací žerzejové šaty v tlumených odstínech, nebo decentní, rovně střižené pouzdrové propínací šaty s krátkým sakem jsou maximálně stylové a splňují oba nároky. Konečně z práce domů – uklízet,vařit ?Ani jedno, ani druhé. Na dnešní večer se vám ohlásila kamarádka z dětství. Sáhnete do svého šatníku a vyberete si dámské propínací šaty s květy, které podtrhnou vaši ženskost a kterými si navodíte dobrou náladu pro večerní posezení nad skleničkou vína s kamarádkou. Už se velmi těšíte až uvidíte důvěrně známou tvář. Se sklenkou dobrého vína si s kamarádkou popovídáte, zasmějete se a zavzpomínáte na uplynulé roky.

Šaty, ve kterých si užijete života

Správné oblečení na dlouhý den plný nakupování je ženské, stylové a přesně vystihuje vaši náladu: viskózové propínací šaty se vzorem nebo strečové propínací šaty v jemných zemitých odstínech spolu s nízkými nebo vysokými kozačkami usnadní časté návštěvy převlékacích kabinek a vykouzlí vám úsměv na tváři, i když už jdete zavěšené do sebe cestou k pizzerii okolo poslední výlohy. Dostala jste první pozvání – na takové zvláštní příležitosti existují propínací večerní šaty, které mohou být nekonečně variabilní, klasické a přitom nezařaditelné. Nebo chcete být okouzlující v propínacích korzetových šatech? Extravagantní v propínacích šatech asymetrického střihu? Působivě elegantní v přiléhavých, žerzejových propínacích pouzdrových šatech? Rozhodnutí je na Vás s jakými šaty vytvoříte svůj vlastní příběh.

Rozmanitost a nevšednost v jednom

Propínací šaty vás doprovázejí v nových životních etapách nebo na prvních schůzkách. Jsou s námi při spřádání velkých plánů a tvoří součást našeho každodenního života. Zda bychom mohly žít bez propínacích šatů? Určitě ano, ale proč bychom měly? Užívejme si rozmanitost, která je vyhrazená pouze nám ženám, ladnost splývajících látek a auru absolutní ženskosti – s propínacími šaty.