Plesové šaty

položek: 7

Plesové šaty a trendy s nimi spojené

Chystáte se na ples a nevíte co si vzít na sebe? Máme pro vás pár inspirací, ze kterých budete unešená.Velkým trendem v plesových šatech jsou právě ty s otevřenými zády. Nebojte se je vyzkoušet, protože šaty, které mají otevřená záda, působí sexy a vůbec se nemusíte bát, že by vykouklo něco, co byste nechtěla. K takovým šatům musíte zvolit vhodný účes a to takový, aby nezakrýval záda, nejlepší volbou je drdol. Už jsou tady zase špagetová ramínka, která byla trendem 90. let. Takové šaty si zaslouží rozpuštěné vlasy a krásný make-up. Budete se v nich cítit jako hvězda. Špagetová ramínka můžete nechat, tak jak jsou, nebo je můžete překřížit na zádech.

Ples je večerní událost, podle toho je nutné šaty volit

Samet se objevuje na všech druzích oblečení, proto je nemůžeme opomenout ani na šatech. Vypadají skvostně a představují eleganci. Na trhu naleznete mnoho střihů a nezapomeňte takové šaty sladit s matnou rtěnkou, je to vražedná a krásná kombinace.Šaty se spadlými rameny v nich se budete cítit jako princezna. Nebojte se, nebudete v nich vypadat jako sladký bonbón. Balónové střihy se v současné době nenosí. Šaty se spadlými rameny ve splývavém provedení jsou nádherné a zároveň působí roztomile. Nemusíte se bát ani barev, pokud zvolíte tlumený odstín nebo pastelový, zaručeně neuděláte chybu.

Tak už máte jasno, které plesové šaty si vezmete na sebe a oslníte jimi? Tak šup na nákupy, abyste ty pravé ulovila včas.