Základem šatníku gentlemana je košile s dlouhým rukávem

Mezi nejdůležitější části pánského šatníku patří bezpochyby košile s dlouhým rukávem. Dávno jsou pryč doby, kdy se na tento oděv pohlíželo skrze prsty. Současný trh nabízí velmi široký sortiment materiálů, barev a vzorů pro formální společenská setkání, ale i pro volnočasové aktivity.

Výběr pánských hodinek dle typu společenské události

Moderní muž nepotřebuje hodinky pouze k tomu, aby si zjistil aktuální čas. Díky současným technologiím se stačí podívat na mobilní telefon a zjistíme toho mnohem více. To ovšem není důvod, aby se pánské hodinky dostaly do ústraní. Naopak je to velmi žádaný módní doplněk, který snadno vyzdvihne a podtrhne dobře zvolený outfit.

Díky kvalitnímu kabátu získáte elegantní look i v chladném počasí

Říká se, že každý správný muž má v šatníku minimálně jeden kabát. Jde totiž o velmi univerzální oděv, který lze používat pro denní nošení a v chladných dnech se zároveň jedná o nedílnou součást společenského obleku. Abychom si vybrali ten nejvhodnější model, vyplatí se dodržovat některá pravidla a doporučení.

Pánské svetry lze nosit v kterémkoli ročním období

Kdo by si myslel, že svetry jsou pouze zimní záležitostí, ten je na velkém omylu. Svetry lze nosit v průběhu celého roku, jen je třeba vybrat si ten správný materiál. Právě materiál určí, v jakém období se bude svetr nosit. I v letních měsících se totiž může objevit chladnější počasí, ve kterém zahřeje právě svetr.

#envantocz

Připojte se k naší komunitě, vyfoťe se na instagramu s naším #hashtagem

Kvalitní, elegantní a nadčasová móda pro každou příležitost

Ověřená kvalita

Ověřená kvalita

Zboží odebíráme od dodavatelů z EU.

Nesedí střih či velikost?

Nesedí střih či velikost?

Vyměníme za jinou velikost nebo druh zboží.

Zboží osobně přeměřujeme!

Zboží osobně přeměřujeme!

Uváděné míry nabízeného zboží odpovídají realitě.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

při nákupu nad 3 000 Kč nabízíme dopravu ZDARMA.

Pokud hledáte kvalitní oblečení s atraktivním designem, jste u nás na správném místě. Internetových obchod ENVANTO.CZ splňuje požadavky náročných klientů a denně plní jejich šatníky nadčasovými kousky oblečení. Našim hlavním cílem je spokojený klient. Věříme, že propracovaný zákaznický servis i široká nabídka oblečení a doplňků za rozumné ceny jsou toho důkazem. Nové kousky oblečení nejen vybíráme, ale rovněž testujeme. V případě pochybností ohledně výběru materiálu či střihu nás neváhejte kontaktovat. Jedinečnost naší nabídky podtrhuje fakt, že nabízené oblečení není k dostání v kamenných obchodech.