Oversize šaty

Výběru neodpovídá žádná položka.

Oversize šaty jsou v kurzu celoročně

Dnešní svět je svázán mnohými pravidly. Neřešte tato pravidla a užijte si volnost v módních, pohodlných a poutavých oversize šatech.Slovo „oversize“ už určitě zná každá z nás. V překladu toto slovo znamená „nadměrný“ – v češtině si však ponecháváme slůvko „oversize".

Volnější oversize šaty sluší každé postavě

Oversize šaty jsou volnějšího střihu, které nekopírují vaši postavu, ale ponechává ji svobodnou. Pokud si pořizujete kousek oversize neznamená to, že si koupíte oblečení o několik čísel větší, které bude působit pytlovitě – oversized šaty jsou mnohem rafinovanější. Tajemství této módy jsou především materiály, které splývají, širší siluety, výrazný objem v určitých partiích, jako jsou ramena či oblast hrudníku a pasu.

Oversize šaty jsou vhodné do společnosti i po porodu

Jistě jste si mohly všimout, že se oversize šaty se nosí ve volnočasové módě, ale jsou vhodné i do společnosti. Nespornou výhodou je, že v nich nemusíme zatahovat břicho a skryjí mnoho nedostatků na našem těle. Oversize móda je vhodná například po porodu, protože oversize střih neschová vyloženě nadváhu, jak se mnoho z nás mylně, ale výborně schová uvolněnou kůži, a to naprosto spolehlivě.

Oversize šaty noste s uvážením

Odvrácená strana oversize módy je nevědomost, jak toto oblečení vlastně nosit. Základem je, že v těchto kouscích musíte cítit dobře. V e-shopu envanto.cz najdete to co hledáte!