Letní šaty

Položky 112 z celkem 20

Stránka:
  1. 1
  2. 2

Letní šaty jsou ideální volbou pro horké dny

V horkých letních dnech je nošení šatů velmi praktické, pohodlné a příjemné. Vhodné jsou vzdušné a lehké materiály. Sáhnout můžete jak po šatech dlouhých, tak i krátkých. Ve vašem šatníků by určitě neměly chybět plážové šaty.

Vzdušné letní maxi šaty

Letní šaty s délkou pod kolena nebo až úplně na zem jsou velmi oblíbenou a slušivou volbou. Zvolit můžete šaty v tlumených i výrazných barvách, s moderními i trendovými vzory. Kvůli vyšší teplotě je vhodné zvolit lehčí materiály jako je šifon, lehká bavlna, syntetické materiály nebo luxusní satén. Letní šaty často bývají s volnějšími a rozevlátějšími střihy, které dopřávají vyšší pohodlí.

Letní šaty na ramínka

V horkých letních dnech můžete nejen zkrátit sukně, ale také odhalit ramena. Vhod mohou přijít letní šaty s tenkými, špagetovými ramínky. Výběr letních šatů s ramínky je opravdu velký a záleží jen na vás, jaký styl preferujete. Pravidla pro nošení nejsou žádná. Střih můžete zvolit užší i volnější, záleží jen na vašem vkusu.

Jaké střihy letních šatů zvolit?

V dnešní době máme mnoho možností ve volbě střihu. Zvolit můžete model, který je střižený jako halenka, retro „skater“ šaty, nebo i šaty se sukní do takzvaného áčkového střihu. Pokud jste milovnicí květinových vzorů, pak si můžete být jistá, že budete mít určitě z čeho vybírat. Out nebudete ani se zavinovacími retro šaty, ke kterým se skvěle hodí například červené doplňky.

Letní šaty pro baculky

Ženy, které byly obdarovány silnější postavou, by měly upoutat pozornost na jiná místa. Pokud máte větší bříško, pak je vhodné zvolit letní šaty se střízlivým výstřihem, které jsou staženy pod prsy, a mají větší sukni. Obecně vzato platí, že ženy, které mají objemnější tvary, by měly vsadit na střihy, které odvedou pozornost.

Odhalte svoje krásné nohy

Pokud jste naopak vlastníkem krásných štíhlých nohou, nebo své klenoty prostě jen chcete vystavit na odiv, pak byste určitě neměla šetřit s rozparky, a zvolit kratší střih letních šatů. Dejte si ale pozor abyste nevyzývala až přespříliš. To by mohlo zkazit celkový dojem, a z krásného modelu udělat lacinou parodii.