Květované šaty

Výběru neodpovídá žádná položka.

Květy jsou symbolem přírody a krásy. Nestárnoucí a neokoukaný vzor neurazí žádnou ženu. Tak proč si neoživit šatník květovaným kouskem? Můžete vybírat z midi, maxi či mini délek. Krátký rukáv či květované šaty na ramínka? U nás najdete vše, květovaných šatů máme nepřeberné množství!

Mnoho variant květovaných šatů

Květinový vzor je velmi oblíbený, ať už na sukních, blůzách nebo třeba i sakách. Květonované šaty jsou záležitostí, kterou unosíte nejen teď v jarních měsících, nýbrž po celou sezonu. Budou skvělou volbou do práce, ale i pro volnočasové aktivity. Navíc je velkou výhodou také to, že si můžete vybrat přesně takový vzor, který se vám líbí. Budou to drobná kvítka na tmavém pozadí, nebo velké vlčí máky na bílém? Variací je vzorů pro květované šaty je nespočet. Nebo dáte přednost drobným kvítkům, nebo exotickému vzoru?

Květované šaty, to je nespočet variant barevných provedení

Barevnosti a provedení květů se meze nekladou. Světlé květy na tmavém pozadí vypadají pěkně, mohou být ozdobou pouzdrovek, nebo květovaných šatů áčkového střihu. Pouzdrové květované šaty budou skvělou volbou do kanceláře, využijete je ale i na takové události, jako je například svatba. V nabídce jsou i košilové šaty jsou toto jaro velmi trendy. Kromě toho jsou pohodlné a praktické. Šaty podkasané v pase jsou velmi pohodlné. Mezi ně patří i dlouhé šaty, které si rozhodně zamilujete. Věřte nám, že květované šaty nebudete chtít nikdy sundat!

S čím kombinovat květované vzory?

Květované šaty si můžete kombinovat se sáčkem, nebo kratším svetříkem do pasu a obujte samozřejmě lodičky. Zvolit můžete i šaty s kolovou sukní, jestliže vyberete vhodný vzor a materiál, určitě je do práce unosíte také. Oba typy však využijete i na spoustu dalších příležitostí. Květované šaty budou například skvělou volbou, pokud se chystáte na svatbu. V tom případě však doporučujeme volit spíše světlejší vzory.

Vybírejte ze široké nabídky květovaných šatů

Nabídka šatů na e-shopu envanto.cz je velmi široká. Nabízíme mnoho druhů a střihů šatů v nepřeberných barevných a vzorových kombinacích. Naše nabídka čítá stovky různých modelů šatů a denně naši kolekci doplňujeme o nové kousky.