Krajkové šaty

položek: 10

Krajkové šaty jsou opět v kurzu!

Chcece se cítit výjimečně? Sáhněte po krajkových šatech. Krajka byla historicky výsadou panovníků a šlechty. Proto i dnes působí elegantně a luxusně. Krajkové šaty vás udělají nepřehlédnutelnou v každé situaci.

Nemusí být nutně na svatbu

Krajkové šaty můžete obléct do práce, na kafčo s kámoškou nebo na cestu do fitka. Krajku lze kombinovat prakticky s každým materiálem. A klidně odvážně, například se sportovní mikinou, která krajkovým šatům dodá ležérní styl.

Na plese v krajce zazáříte

Přesto, šaty s krajkou jako plesové jsou stále nejžádanější. Vykouzlí z vás dračici i romantičku. Záleží jen na tom, kolik máte odvahy a co si dovolíte.

- krajka je opět trendy

- dokonale zvýrazní tvou ženskost

- podtrhne tvou jedinečnost

- zdobená jemnými perličkami nebo třpytivými kamínky působí jako šperk

Jakou délku šatů a rukávu zvolit?

Pokud se nebojíte vystoupit z davu a chcete působit romanticky, zvolte dlouhé krajkové šaty, s dlouhým nebo krátkým rukávem.

Dlouhý rukáv nahradí šál či bolerko, přitom u krajkových šatů stále působí sexy. S psaníčkem a lodičkách na podpatku budete nepřehlédnutelnou módní ikonou a každý chodník se promění v přehlídkové molo.

Chcete-li podtrhnout svůj sportovní charakter a užíváte slunečného počasí naplno, jsou vhodné krátké šaty. Správný střih vhodně dokreslí vaše ženské křivky, ať už máte radši salát nebo čokoládu.

Se sakem a lodičkami pak oslníte na každém večírku. S teniskami a krátkou koženou bundou se můžete vydat na procházku po městě.

Máte nekonečně možností

S klasickou černou barvou neuděláte nikdy chybu, ale nebojte se rozzářit den jemnými pastelovými barvami. Můžete si pak hrát a ladit svůj outfit stylovou kabelkou, nebo místo kabelky zvolte crossbody či urban batůžek. Nezapomeňte na své úžasné páry bot, ke krajkovým šatům se hodí tenisky i baleríny.