Koktejlové šaty

položek: 6

Kam nosit koktejlové šaty?

Koktejlové šaty jsou nepochybně kousek, který musí mít v šatníku každá žena. Alespoň jedny by tam měly mít své místo. Coco Chanel by zvolila malé černé, protože jsou dlouhodobé, jednoduché a s dobře zvolenými doplňky vytvoříte krásný outfit. My máme stejný názor, jen bychom ho rozšířili klidně o barevné šaty či dokonce třpytivé, které nikdo nepřehlédne.

Univerzální šaty, které si oblíbíte

Koktejlové šaty můžete vzít na mnoho příležitostí. Hodí se zejména na party, plesy, večeři, do divadla či na svatbu. Tento druh šatů volte spíše na plesy, které nejsou tak honosné například maturitní, tam byste v dlouhých šatech mohla vypadat jako maturantka. Na trhu naleznete širokou škálu šatů, klidně sáhněte po vícebarevných, ale dejte si pozor na výběr šperků, zde budete muset být opatrnější a volit decentní doplňky.

Koktejlové šaty jako pracovní outfit

Bezpochyby šaty můžete využít i do práce, můžete k nim zvolit formální sako, kabelku a lodičky. Uvidíte, jak se v nich budete dobře a pohodlně cítit. Zkrátka a dobře, koktejlové šaty jsou univerzální, které se Vám budou hodit kamkoliv i na běžné nošení. Stačí si vzít neformální kožený křivák nebo sako a uvidíte, že se bude cítit skvěle a bude to velká změna oproti klasickým džínům a tričku.