Džínové šaty

Výběru neodpovídá žádná položka.

Džínové šaty jsou in v celém světě

Patří džínové šaty k vašim oblíbeným kouskům? Je to velmi nadčasový model a neměl by chybět ve vaší skříni. Denim se v módním světě jen tak neomrzí a rozhodně ani neokouká. Tak jako vám léta vydrží džínová bunda, budete si rády oblékat i džínové šaty. Patří ke klasice, která se hodí vždy, když nevíte, co na sebe. Sluší i ženám plnějších tvarů, navíc k nim můžete obout pokaždé jiné boty a doladit je zajímavou kabelkou, batůžkem a letos také trendy ledvinkou, takže tak vytvoříte mnoho zajímavých a neokoukaných variací. Jaké šaty jsou v současné době IN?

Džínové šaty, mini nebo košilové?

Mini džínové šaty jsou vhodné na každodenní nošení, vypadají skvěle k teniskám ale i k lodičkám. Mezi nejžádanější jsou košilové střihy, které můžete přepásat páskem. Ten nemusí být nutně džínový, vsaďte na kožený nebo látkový pásek výrazné barvy. Stačí si s tím trochu pohrát a váš look bude naprosto dokonalý.

Košilové džínové šaty sluší každé postavě

Košilové šaty jsou velkým hitem, jednak jsou velmi pohodlné a sluší každé postavě. Můžete si vybrat z různých délek, záleží, na kterou vsadíte nejvíce. Šaty se hodí do práce, protože jsou decentního střihu a dají se doplnit o šátek a elegantní kabelku a můžete vyrazit na pracovní schůzku. Košilové džínové šaty jsou trendy, sice vypadají jako dlouhá košile, ale dají se s nimi udělat velká kouzla. Pokud takové šaty doplníte o výrazný šperk, můžete vyrazit na party. A nevíte co si obléknout na letní festival? Tak právě košilové džínové šaty jsou tou správnou volbou, dolaďte je o slamák a sandálky a nemusíte si dlouho lámat hlavu nad tím, co na sebe.

Maxi džínové šaty pro vysoké ženy

Maxi džínové šaty jsou vhodné pro štíhlé a vysoké ženy. Určitě se hodí na příjemné posezení s přáteli nebo na večerní procházku. Dlouhý rukáv u těchto šatů ohrňte, šaty přepásejte zajímavý páskem a máte pohodlný outfit. K šatům se hodí tenisky, pantofle, žabky nebo zdobené balerínky. Vlasy si nechte rozpuštěné nebo je upravte do nedbalého culíku.