Doprava a platba

Platí pouze pro dopravu v rámci ČR. Doprava zdarma se vztahuje výhradně na dopravu, neplatí pro doběrečné, které je účtováno ve výši 30,-Kč. Při platbách rychlým online převodem nebo běžným převodem se doběrečné neplatí.

Ceny dopravy při nákupu v hodnotě do 3000,-Kč

PřepravcePoštovné a balné (včetně dobírky)
Česká pošta (balík do ruky)99 Kč
Česká pošta (balík na poštu)89 Kč
Česká pošta (balíkovna)89 Kč
Kurýr PPL99 Kč
Zásilkovna (osobní převzetí)zdarma

Způsoby doručení zakoupeného zboží

Balík do ruky

Balík do ruky

Balík do ruky je standardně doručován 24 hodin od podání na poště. O odeslání a termínu doručení zásilky je klient informován prostřednictvím e-mailu. V případě, že klient není při doručení zastižen, je balík uložen na poště po dobu 7 pracovních dní. Pokud balík není v průběhu této lhůty vyzvednut, vrací se zpět na naši adresu. Za prodlevy vzniklé cizím zaviněním nezodpovídáme.

Balík na poštu

Balík na poštu

Pokud máte zájem vyzvednout si balík na poště bez doručení na vaši adresu, zadejte do poznámky při nákupu produktu: BALÍK NA POŠTU. Balík na poštu je standardně doručován 24 hodin od podání na poště. O odeslání a termínu doručení zásilky je klient informován prostřednictvím e-mailu. Pokud balík není v průběhu sedmi pracovních dní vyzvednut, vrací se zpět na naši adresu. Za prodlevy vzniklé cizím zaviněním nezodpovídáme.

GLS

Kurýrní služba PPL

Zásilka je klientovi standardně expedována do 24 hodin od podání. O odeslání a termínu doručení zásilky je klient informován prostřednictvím e-mailu. Dopravce dále prostřednictvím kurýra informuje o přesném termínu doručení zásilky (případně je možno se s kurýrem dohodnout na změně termínu a místa doručení zásilky). Pokud se zásilku nepodaří úspěšně doručit, je po uplynutí šesti pracovních dní od prvního pokusu o doručení zaslána zpět na naši adresu. Při převzetí zásilky je možno platit kartou. Za prodlevy vzniklé cizím zaviněním nezodpovídáme.

Zasilkovna.cz

Zásilkovna

Zásilkovna je ideální volbou pro všechny klienty, kteří preferují vyzvednutí zboží v blízkosti svého bydliště. Díky službě Zásilkovna je možno zboží zaslat k vyzvednutí na více než 700 odběrových míst. Na pobočky Zásilkovny je možno odeslat zboží o maximální hmotnosti 5kg, balíky s vyšší hmotností je nutno konzultovat s daným odběrovým místem a jsou zpoplatněny vyšší sazbou. Klient je povinen si zásilku vyzvednout do 7 kalendářních dnů od oznámení o uložení zásilky, a to v provozní době na příslušném výdejním místě. O možnosti vyzvednutí zásilky je klient informován emailem, případně také prostřednictvím SMS.

Možnosti platby

Dobírka
Platba při převzetí zboží od dopravce (poštovního doručovatele nebo kurýra). Česká pošta nabízí pouze platby v hotovosti, kurýr GLS akceptuje platbu v hotovosti i platbu kartou.

Hotovost
Platba při osobním vyzvednutí na odběrovém místě služby Zásilkovna.