Dlouhé šaty

položek: 8

Dlouhé šaty zakryjí mírné nedostatky

Dlouhé šaty jsou dozajista jedním z nejpopulárnějších trendů, které přináší toto léto. Jedná se o zcela unikátní typ šatů, který krásně formuje ženskou figuru, dává vyniknout přednostem a dokonale zakrývá malé nedostatky. Velikou výhodou dlouhých šatů je především jejich jedinečná schopnost opticky prodlužovat a zeštíhlovat figuru, což platí dvojnásobně, pokud k nim zvolíte boty na trochu vyšším podpatku nebo tzv. sparťanky. Všechny dlouhé šaty působí velmi elegantním a přirozeným dojmem.

Jaký střih dlouhých šatů vybrat

Dlouhé šaty jsou k dostání samozřejmě v mnoha variacích, např. s různými délkami sukní (ke kotníkům, až na zem, atd.) a rukávů (ramínka, tříčtvrteční, atd.). Proto ani na chvilku nepochybujeme, že v naší nabídce naleznete ty pravé dlouhé šaty právě pro Vás.

Dlouhé šaty naleznete v různých vzorech

Šaty najdete také s nespočetnou paletou vzorů, od puntíkovaných až po ty květinové. Žhavým trendem jsou především výrazné a barevné vzory, velmi oblíbené jsou vodorovné i svislé pruhy, právě svislé pruhy opticky nejvíce prodlužují a zeštíhlují postavu. Mezi další favority patří i květinové nebo orientální vzory.

Jak doladit outfit k dlouhým šatům

Boty k dlouhým šatům, jak už jsme zmiňovali, by měly být na trošku vyšším podpatku nebo právě „sparťanky“, vhodné jsou ale i pohodlné tenisky. Jako šperky bychom Vám doporučili jemné zlaté náhrdelníky nebo naprostou novinku body necklace, což je jemný řetízek, které se line od krku až do pasu či boků. Dobrou kombinací by mohly být také různé šátky, které si můžete uvázat kolem krku nebo je využít jako pásek. A pokud bude v létě trochu chladnější počasí, tak ke dlouhým šatům si můžete bez problémů vzít nejrůznější sáčka, nejlepší kombinací by bylo tzv. námořnické nebo vojenské sáčko.