Výběr dámských kalhot

Trendy v oblasti džínů se těší velké rozmanitosti, přijdou si zde na své všichni. Ať už se raději oblékáte do volného streetového stylu nebo dáváte přednost spíše nadčasové eleganci, určitě ty „pravé“ rifle pro novou sezónu mezi trendy najdete. Vždy záleží na délce a stylu. Vašim výběrem by měly být takové kalhoty, které budou lichotit vaší postavě a popřípadě šikovně skrývat její nedostatky. V takových případech, hrají velkou roli i detaily jako jsou zadní kapsy, falešné díry či zajímavý potisk. Všechny tyto detaily mohou šikovně odpoutat pozornost od problémových partií. S výsledkem vašeho výběru, budete jistě velmi spokojeni.

Skinny džíny

Skinny džíny můžeme považovat za jednu z nejvytrvalejších módních vln. Vévodí módním trendům téměř deset let. Za tu dobu máme všichni vyzkoušeno, co jim nejvíce sluší a kdy vypadají nejlépe. Na podzim a zimu se dají kombinovat ke kotníkové obuvi i ke kozačkám. Skinny kalhoty se pohodlně vejdou i do vysokých kozaček, které vám nikde nebudou vylézat a překážet. Jestli se chcete blýsknout, vezměte si ke skinny kalhotám lodičky i na jehlovém podpadku.

Trendy barvy

Černá barva vévodí a nadále bude vévodit džínům, nejen že se hodí naprosto ke všemu, ale ještě navíc opticky zeštíhluje. Proto se tato barva stává jedním z nejoblíbenějších kousků ve Vašem šatníku. Samozřejmě, že i pro tento podzim budou stále trendy i další barvy jako je modrá, červená, bílá, nebo army barva. Nejnovější trendy ale hovoří, že budou nově v kurzu i pastelové barvy, lesk a kůže, khaki barva a mnoho dalšího.

Děrované a roztrhané džíny

Džíny se nosí děrované na kolenou, ale i na dalších místech. Škubance a díry jsou IN a zaplavily všechny módní kolekce. Takové džíny musíte mít! Dají se zkombinovat téměř se vším a věřte, že si k nim můžete vzít i sako a boty na podpatku.

Výšivky a záplaty

Chcete-li, něčím oživit klasické džíny, barevné výšivky a záplaty jsou tou nejlepší volbou. Můžete vybírat mezi srdíčky, květinkami, ale i trendy s retro obrázky, které si můžete pořídit za pár kaček.

Takové džíny se stanou originálem a nepřehlédnutelným kouskem ve Vašem šatníku.

Trendy v oblasti džinů jsou nekonečné. Pořiďte si do své garderoby džíny, které Vám sedí a zároveň nechte pracovat svoji fantazii a džíny si dolaďte podle svého. Nemusíte být nutně teenager, abyste si pořídila originální džíny s dětskými postavičkami.