Podzimní a zimní líčení

Už máte vybrané kousky do svého šatníku a jste připravena na sezonu? Abyste se stala dokonalou, potřebujete k tomu být nalíčena. Pojďme se spolu podívat, jak doladit svůj celkový look o make-up a vypadat tak svěže po celý den.

Načervenalá líčka

Letí načervenalá líčka, která vyvolají dojem, že jste strávila nějaký čas v mrazu, ale právě ty se staly základním prvkem několika přehlídek. Věřte ale, že budete vypadat svěže a roztomile. Stačí, když nanesete tvářenku na líčka a rozetřete do ztracena.

Oranžovo-červená rtěnka

Na rtech musíte mít rozhodně rtěnku. Červená barva je klasika, která dominuje mnoho let, ale letos do ní designeři přimíchali trochu oranžové. Vypadá fantasticky! Velmi ji ocení ženy, které se v červené rtěnce necítí.

Nedokonalé linky

Nepřehlédnutelné a ostré linky nesmějí chybět. Nově se objevují i linky rozpité a dvojité, které vypadají, jako kdybyste pár nocí nespala a zapomněla se odlíčit. Pořád ale musíme myslet na to, abychom vypadaly elegantně, proto doporučujeme linky klasické protažené.

Kouřové oči

Kouřové oči jsou krásné, ale nemusí být nutně černé. Zkuste šáhnout po barvách a oko si vystínovat třeba zelenou, fialovou a zlatou. Nezapomeňte ale rozetřít přechod barev do ztracena. Takové oči uhranou mnoho mužů a ženy budou jimi inspirovány.

Přirozený vzhled

Letos letí velmi přirozený ,,nude“ vzhled. Základem je vždy perfektně vyčištěná pleť, která musí být ošetřena vhodným krémem. Šetřete na řasence a nezapomeňte mít upravené a vytrhané obočí, dolaďte rty jemným leskem a tváře narůžovělou tvářenkou.

Barvy podzimu je dobré vyjádřit i na nehtech, tato sezóna je rozmanitá a zábavná. Můžete zvolit klasické odstíny béžové a červené, ale zkuste i šedou, tmavě modrou nebo dokonce i oranžovou.