Jak vybrat kabelku?

Kabelka není jen tak obyčejný doplněk, je to nutnost, kterou musíte mít. Odejít z domova bez kabelky, je jako neodejít vůbec. Jak vybrat vhodnou kabelku, která Vám poslouží a nevyhodíte zbytečné peníze pryč? Máme pro Vás několik tipů.

Když se řekne slovo kabelka, tak všechny ženy ji označí za nejdůležitější doplněk, který je nezbytný vlastnit. Vyrábí se v mnoha velikostech, tvarech, barvách a vzorech. Mnohdy nestačí mít jen jednu, ale hned několik. Není to jednoduchý úkol kabelku vybrat tak, aby splnila svůj účel a základní funkce.

Myslete na to, k čemu kabelku potřebujete

Jedno z nejdůležitějších kritérií je to, kam kabelku budete nosit, zda do práce, do divadla nebo na různé schůzky. Pokud využíváte kabelku, ve které máte dvě nebo tři věci, není důvod k tomu vlastnit velkou kabelku, která by byla nevyužitá. V případě, že chodíte v rámci své práce na schůzky a potřebujete desky a notebook, je velká kabelka vhodná a potřebná. Do divadla a na společenské večerní akce se hodí kabelka menší tzv. psaníčko. Malá kabelka může posloužit jako doplněk a doladit outfit.

Kabelka k postavě

Možná vám to přijde zbytečné, ale výběr kabelky musí také korespondovat s tím, jakou máte postavu. Pokud jste baculatější s většími boky, rozhodně si nepořizujte kabelku s dlouhými uchy, ta totiž vaše boky zvýrazní. Malé a štíhlé ženy by si neměly pořizovat kabelku, která je příliš velká. Největší výhodu ve výběru kabelky mají jednoznačně vysoké ženy, těm sluší všechny typy kabelek.

Outfit a barva

Nesmíme opomenout roční období a barevné provedení vašeho outfitu. Na podzimní a zimní období se určitě nejvíce hodí zemité barvy kabelek. Můžete si pořídit černou, šedou, hnědou a nic tím nezkazíte. Jarní a letní období vyzývá k tomu pořídit si kabelku barevnou, se vzorem nebo ve světlých barvách. Pokud si nejste jistá výběrem kabelky, pořiďte si kabelku v neutrální barvě třeba béžové, která se hodí k jakýmkoli šatům.

Pamatujte na to, že výběr kabelky by měl být pečlivý a měla byste se rozhodnout i jaký materiál chcete upřednostnit. Jednoznačně nešlápnete vedle, pokud si připlatíte za koženou kvalitní kabelku, která vám vydrží mnoho let a bude vypadat vždy skvěle. Jestliže jste žena, která je aktivní a své outfity často mění, měla byste určitě vlastnit více druhů kabelek, které doladí váš vybraný outfit.