Články

Trendy podzimu a zimy

Léto je nenávratně pryč a co se bude nosit na podzim a v zimě? Jaké barvy jsou trendy? Jak vhodně tyto bary zkombinovat do outfitu, tak aby to bylo cool? Pojďmě se na to podívat.

Více >>
Výběr dámských kalhot

Trendy v oblasti džínů se těší velké rozmanitosti, přijdou si zde na své všichni. Ať už se raději oblékáte do volného streetového stylu nebo dáváte přednost spíše nadčasové eleganci, určitě ty „pravé“ rifle pro novou sezónu mezi trendy najdete.

Více >>
Jak vybrat kabelku?

Kabelka není jen tak obyčejný doplněk, je to nutnost, kterou musíte mít. Odejít z domova bez kabelky, je jako neodejít vůbec. Jak vybrat vhodnou kabelku, která Vám poslouží a nevyhodíte zbytečné peníze pryč? Máme pro Vás několik tipů.

Více >>
Podzimní a zimní líčení

Už máte vybrané kousky do svého šatníku a jste připravena na sezonu? Abyste se stala dokonalou, potřebujete k tomu být nalíčena. Pojďme se spolu podívat, jak doladit svůj celkový look o make-up a vypadat tak svěže po celý den.

Více >>
Jak vybrat šaty podle typu postavy?

Víte, jaké šaty se hodí pro vaši postavu? Podle čeho se šaty vybírají, tak aby zvýraznily vaše křivky a potlačily nedokonalosti? Pojďte s námi najít ty pravé pro vás. Pokud budete znát svůj typ postavy, výběr šatů vás už nezaskočí. Připravili jsme pro vás jednoduchý manuál, jak si vybrat ty pravé šaty tak, aby lahodily vaší postavě.

Více >>
Základem šatníku gentlemana je košile s dlouhým rukávem

Mezi nejdůležitější části pánského šatníku patří bezpochyby košile s dlouhým rukávem. Dávno jsou pryč doby, kdy se na tento oděv pohlíželo skrze prsty. Současný trh nabízí velmi široký sortiment materiálů, barev a vzorů pro formální společenská setkání, ale i pro volnočasové aktivity.

Více >>
Výběr pánských hodinek dle typu společenské události

Moderní muž nepotřebuje hodinky pouze k tomu, aby si zjistil aktuální čas. Díky současným technologiím se stačí podívat na mobilní telefon a zjistíme toho mnohem více. To ovšem není důvod, aby se pánské hodinky dostaly do ústraní. Naopak je to velmi žádaný módní doplněk, který snadno vyzdvihne a podtrhne dobře zvolený outfit.

Více >>
Díky kvalitnímu kabátu získáte elegantní look i v chladném počasí

Říká se, že každý správný muž má v šatníku minimálně jeden kabát. Jde totiž o velmi univerzální oděv, který lze používat pro denní nošení a v chladných dnech se zároveň jedná o nedílnou součást společenského obleku. Abychom si vybrali ten nejvhodnější model, vyplatí se dodržovat některá pravidla a doporučení.

Více >>
Pánské svetry lze nosit v kterémkoli ročním období

Kdo by si myslel, že svetry jsou pouze zimní záležitostí, ten je na velkém omylu. Svetry lze nosit v průběhu celého roku, jen je třeba vybrat si ten správný materiál. Právě materiál určí, v jakém období se bude svetr nosit. I v letních měsících se totiž může objevit chladnější počasí, ve kterém zahřeje právě svetr.

Více >>
Sportovní saka jsou nejen moderní, ale rovněž velmi pohodlná

Je velká škoda, že mnoho mužů obléká sako pouze při velmi slavnostních událostech. Vždyť saka mohou nosit nejen při návštěvě divadla, na plese, firemním či maturitním večírku, svatbě nebo pohřbu. Najde se celá řada situací, při kterých by bylo právě sako tím ideálním oděvem.

Více >>
Pánské tašky jako elegantní a funkční doplněk outfitu

Celkový vzhled muže nezávisí pouze na vybraném oděvu, ale dotváří jej také doplňky, které zvolí. Mohou mezi ně patřit hodinky s řemínkem v barvě opasku, opasek v barvě obuvi, manžetové knoflíčky či kvalitní pánská taška sloužící k přenášení těch nejnutnějších osobních či pracovních předmětů.

Více >>

položek: 11